Estetik ve vizyon kattığımız prestijli projeleri İstanbul temasıyla birleştirerek Fıratpen, Winhouse, Gedizpen markalarımızla katıldığımız Avrasya Pencere Fuarı’nda standımıza ilgi yoğundu.

22. Uluslararası Pencere Fuarı’na geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, yenilikçi ürünleriyle sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı.
12-16 Kasım tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.
Giyotin, Shutterbox Panjur Sistemleri, Selenit Hollanda kasa ve orta kayıttan uygulanan cephe sistemi, köşe Zenia Slide, Zenia Hebeschiebe, projelerin fark yaratan tercihi A Sınıfı et kalınlığına sahip Garnet 70 Selective ve 3 contalı Garnet 70 Selecitve Strong serileri, 75’lik sürme uygulamaları ve ihracat departmanımız için farklı coğrafyalara özel tasarlanan seriler sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından ilgiyle incelendi.
Özellikle sektörümüzün beğenisine ilk defa bu fuarda sunduğumuz yeni renklerimiz, dar açıklıklarda sürme kolaylığı sağlayan Giyotin Sistemi ve yüksek geçişler için tasarlanan özel pvc cephe uygulamaları tüm ziyaretçilerimizin yakından incelediği ürünlerdi.
Standımıza yoğun ilgi göstererek Türkiye’nin ve dünyanın bir çok köşesinden bizleri ziyaret eden, başarı dileklerini ileten tüm üretici ve tali bayilerimize, sektörümüzün değerli temsilcilerine, mimarlarımıza ve müteahhitlerimize teşekkürü borç biliriz. Önümüzdeki sene görüşmek üzere…