Neden PVC Pencere?

NEDEN FIRATPEN PVC PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ?

Pencereler ve kapılar mekanların aydınlatılmasından ses ve ısı dolaşımına kadar yaşam alanlarının temel öğesi olarak görev yapan yapı elemanlarıdır. Fıratpen PVC kapı ve pencere sistemleri tasarlanırken, yaşam konforunuz kadar enerji verimliliği de göz önünde bulundurulur. PVC, pencere ve kapılar için kullanılabilecek en üstün yalıtım malzemesi olup yaşam alanlarınızı estetik çözümlerle güzelleştirir, aksesuar sistemleriyle güvenliğinizi artırır, doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle dekoratif çözümler üretir. Fıratpen PVC Pencere ve Kapı Sistemleri; pivot pencere, yalıtımlı Zenia Sürme Sistemleri, Shutterbox monoblok panjur sistemleri, çift kanat açılımlı adaptörlü pencere, kepenk sistemleri, katlanır kapı gibi alternatiflerle evinizin ihtiyacınıza göre konforlu çözümler üretir. Fıratpen kendinden TPE contalı pvc profil, destek sacı, EPDM Conta ve metal aksesuar üretimiyle cam ve vida hariç bir pencerenin bütün elemanlarını üretmektedir.

ENERJİ TASARRUFU

Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri, alüminyum ve ahşap pencerelerden daha yüksek termal ve akustik yalıtım yeteneklerine sahiptir. Binalarda pencerelerden kaçan % 28 oranındaki enerji kaybını Fıratpen’in pasif ev sertifikalı serileriyle minimize edebilirsiniz.

BAKIM DERDİ AZ

Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri’nin bakımı kolaydır ve bakım için az zaman gerektirir. Uzun ömürlüdür ve rengi solmayan dayanıklı sistemler olarak yıllarca hizmet eder.

ÜSTÜN SES VE ISI YALITIMI

Günümüz kentleri artık çok gürültülü…Daha konforlu bir yaşam için mekanlarda ses yalıtımına verilen önem gitgide artıyor. Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri, Selenit 75, Redonit 85, Elegance 80, Garnet 70 serileri, opsiyonel 3. conta ve A Sınıfı et kalınlığı seçenekleri; tüm noktaları EPDM kauçuk conta ile yalıtımı sağlanan "yüksek yalıtımlı Zenia sürme sistemleriyle" yalıtımı üst düzeyde gerçekleştirir ve daha yaşanabilir mekanlar için çalışır.